Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Srogów Dolny - Oferty sprzedaży działek

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

85 000 zł3 336 m² 25,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki z Warunkami Zabudowy o powierzchni 33a zlokalizowanej w miejscowości Srogów Dolny, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

138 400 zł1 730 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy. Działka położona na wzniesieniu, w miejscowości Srogów Dolny, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 działek z wz położonych na wzniesieniu, w miejscowości Srogów Dolny, gmina Sanok. Z działek rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna Załuż

Załuż(Srogów Dolny + 8 km)

145 000 zł8 407 m² 17,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Załuż, gmina Sanok na sprzedaż działka rolna Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o pow. 84,07 ar, objęta klasyfikacją gruntu rv,rvi, lzr- rv. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Brzozów

Brzozów(Srogów Dolny + 21 km)

750 000 zł1 665 m² 450,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna Cena! Brzozów -polecamy na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. 1665 m2 położoną w Brzozowie w pow. Brzozowskim na Podkarpaciu. Działka zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Obarzym

Obarzym(Srogów Dolny + 18 km)

39 900 zł5 504 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolną zalesioną w miejscowości Obarzym w woj. podkarpackim, powiat brzozowski gmina Dydnia. Odległość od najbliższego miasta powiatowego Brzozów ok. 23 km. w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł11 375 m² 78,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w malowniczej miejscowości Glinice - Trepcza, tuż obok Sanoka. Działka oznaczona numerem 710 posiada łączną powierzchnię 11 375 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kmity

Centrum,Lesko(Srogów Dolny + 13 km)

99 000 zł1 620 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w Lesko , przy ulicy Kmity. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Leszczawka

Leszczawka(Srogów Dolny + 18 km)

99 000 zł9 600 m² 10,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Rolno-Budowlana w Leszczawce z Widokami na Las i Pola! Marzysz o własnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku, gdzie budzisz się z widokiem na malownicze krajobrazy?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Grabownica Starzeńska

Grabownica Starzeńska(Srogów Dolny + 15 km)

89 000 zł2 800 m² 31,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki Grabownica Starzeńska. Podstawowe informacjepowierzchnia: 2800 m , decyzja o warunkach zabudowy: tak na jeden dom jednorodzinny, dojazd: droga gminna, kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Dobra(Srogów Dolny + 13 km)

1 049 000 zł5 196 m² 201,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości Są miejsca, do których przyjeżdża się na chwilę, i takie, z których nie chce się wyjeżdżać. Ta nieruchomość powstała właśnie z myślą o tych drugich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Górki

Górki(Srogów Dolny + 16 km)

388 000 zł11 100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjny kompleks 8 działek budowalnych o łącznej powierzchni 1,34 ha, położony w miejscowości Górki w powiecie brzozowskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł329 m² 638,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym do remontu, położonej w centrum Sanoka przy ul. Grunwaldzkiej 7. To.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij